plakat2-01

Otwarcie sezonu beach soccer – MAMUT CUP 2020

W dniu 27 czerwca na piaskach Parku Wodnego "Mamut" w Woli Rębkowskiej odbędzie się turniej w piłce nożnej plażowej "MAMUT CUP". Patronat nad inauguracją zmagań objął Wójt Gminy Garwolin – Marcin Kołodziejczyk.

W turnieju “MAMUT CUP 2020” swój udział potwierdziło 6 ekip: wicemistrz Polski Boca Gdańsk, dwie drużyny Rapidu Lublin, czyli zespół z Ekstraklasy, Zgoda Chodecz. To silne drużyny, które od godziny 11:20 na obiekcie Parku Wodnego “Mamut” w Woli Rębkowskiej zagrają między sobą w turnieju beach soccer o najwyższą stawkę – Puchar Wójta Gminy Garwolin. W turnieju nie zabraknie również naszego lokalnego zespołu Zdrowie Garwolin w dwóch podgrupach – seniorzy oraz młodzieżowcy.
Po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 ten turniej będzie dobrym uzupełnieniem dość krótkich przygotowań a sama formuła rozgrywek ma być turniejowa, więc oznacza to dużo grania.

Najpierw zmagania w dwóch grupach 3-zespołowych, po których żadna z drużyn nie żegna się z turniejem. Zwycięzcy grup awansują do półfinałów. Ekipy z miejsc drugiego i trzeciego w każdej grupie rozegrają ćwierćfinały na krzyż, czyli 2A – 3B i 2B – 3A. Przegrani z ćwierćfinałów rozegrają mecz o miejsce 5, natomiast zwycięzcy uzupełnią pary półfinałowe.

terminarz rozgrywek

Comments are closed.